Peterburi

Golden Triangle
Luks-klassi butiikhotell Golden Triangle asub Peterburi kesklinnas XIX sajandi ajaloolises hoones.
Hotellis on kokku 24 numbrituba, iga tuba on kordumatu kas disaini või värvilahenduse poolest. Igas numbritoas on eksklusiivne Itaalia mööbel, kliimaseade, põrandaküte, minibaar ja LCD-teler.
 
Hotelli külalistele on kasutada tasuta parkimine, restoran (õhtul lobby-baar) ja tasuta Wi-Fi Internet.
 
         
 
Hotellil on erakordselt suurepärane asukoht. Peterburi tuntuimad vaatamisväärsused - Ermitaaž,
Palee väljak, Nevski Prospekt - jäävad kõik hotellist kuni viie minutilise jalutuskäigu kaugusele.
Lähedal asuvad ka Iisaku katedraal, Verelunastuse kirik, Kaazani katedraal, Vaskratsanik ja Admiraliteet - vaatamisväärsused, mis on saanud Peterburi linna sümboliteks.
 
Dostoevsky
Hotell 
Dostoevsky asub unikaalses Peterburi linnaosas, kus on rohkesti kauneid arhitektuurilisi ja
ajaloolisi hooneid. Ka hotell ise asub ajaloolises hoones, mis oli ehitatud 1837 a. Vladimirsky väljakule. Samas kompleksis tegutseb populaarne kaubanduskeskus Vladimirsky Passaž 170 moodsa kauplusega
ning supermarketiga, mis töötab 24 h. Nevsky Prospekt jääb viie minuti pikkuse jalutuskäigu kaugusele.

Hotellis on 218 tuba, nendest 154 standardtuba. Klientide käsutuses on tasuta internetiühendus,
minibaar, seif ning konditsioneer. Õhtul saab kinnitada keha Dostoevsky restoranis või baaris Roskolnikov, mis asub seitsmendal korrusel ja pakub suurepäraseid roogasid ning muhedat vaadet linnale.  

            

Karelia
Äriklassi 3* hotell Karelia asub renoveeritud 16 korruselises hoones ning asetseb kesklinnast eemal,
15-minutilise sõidu kaugusel. Hotellis on 209 tuba, mis võimaldab majutada ligikaudu 500 inimest. 
Hotellis on 6 konverentsi saali, neist väiksemasse mahub 10 inimest ja suurimasse 130 inimest. Ruumides on hästi varsutatud ja loovad head eeldused mõnusa konverentsi korraldamiseks.

Graffiti
Hostel Graffiti on mõnusa õhustiku ning omapärase ilmega noortehostel. Oma taskukohase hinna
ja hea asukoha tõttu on ta väga mugav just lühemate reiside puhul. Hotell asub vaid kahe minutise jalutuskäigu kaugusel Vosstaniya väljakust, mis paikneb Nevsky prospektil. Samuti pole kaugel ka metroopeatus ning lähedal paikneb moodne ostukeskus Galereja, kus leidub poode ja toidukohtasid
igale maitsele.

Hostelis on väga eriilmelisi tube. Mugavamad toad kahele inimesele sisaldavad kahekohalist voodit, vannituba, kappi ja telekat. Standardtubadel oma vannituba ei ole, vannituba jagatakse samal korrusel paiknevate tubadega. Taolisi standardtube on nii kahele, neljale, kuuele kui ka kümnele inimesele. Samuti on kõigile kasutamiseks ühine kööginurk ning omamoodi puhkenurk, kus saab vaadata telekat, mängida lauajalgpalli või lihtsalt sõpradega juttu ajada.