Tuneesia

Tuneesia asub Põhja-Aafrikas Alžeeria ning Liibüa vahel. Põhjast ja idast piirb riiki Vahemeri, teiselt poolt aga Atlase mäed ja Sahara kõrb. Siin on nii kultuuri, rannapuhkust kui ka sportimisvõimalused. Amfiteatrid, turud, kõrb, restoranid, kõrtsid, rannad, melu.

Hammamet - kaunite liivarandadega kuurortit võib pidada kuurortite pealinnaks. Veel eelmise sajandi alguses oli tegu väikese kalurikülaga, mis nüüd õitseb ja elab turismist. Siin on säilinud kultuuripärandit. Siin on säilinud mõned amfiteatrid, kus veel tänapäevalgi kontserte peetakse. 

Sousse - suuruselt kolmas linn. Üsna vana kuurortlinn, mis tuntud kuurortlinnana 1950.date lõpust. Vanalinn on kantud UNESCO maailmapärandisse. Siin on filmitud ka maailma kuulsaid filme, näiteks Indana Jones. Siin on palju tegevusi. Kultuurireisist rannapuhkuseni. Kohvikutes ja restoranides saab maitsta kohalikku toitu. Öösel saab nautida ööelu.

Monastir - väga mõnus koht rannapuhkuseks. Omapärased privaatsed lahesoppid, teevad rannapuhkuse mõnusaks. Ajalooline vanalinn, kus on pisikesed tänavad ja kärarikkas turg. Jahisadamas on jahid üle terve maailma.

Keskmine temperatuur 

   Jan   Feb   Mar   Apr    May   Jun    Jul   Aug   Sep   Oct   Nov   Dec   
      16       17       19       22         26       31         34       34       30       27       21       17      

Keskmine vee temperatuur

   Jan   Feb    Mar   Apr    May    Jun    Jul   Aug    Sep   Oct    Nov    Dec    
      16       15         15       16         19         22         25       27         26       24         21         18        


Küsi pakkumist  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.