Türgi reisid

Türgi - riik, mis asub Euroopas ja Aasias. Tähtsama osa riigist moodustab Väike-Aasia poolsaar, mis asub Musta mere ja Vahemere vahel.  Türgi piirneb idast GruusiaArmeeniaAserbaidžaani ja Iraaniga, lõunast Iraagi ja Süüriaga ning läänest Egeuse mere ning Kreeka ja Bulgaariaga. Türgi on populaarseim sihtkoht puhkamiseks eestlaste seas.

Kemer - Antalya kesklinnas 42 km kaugusel asuv väikelinn, kus on männimetsad ning kristallselge vesi. Ilusaid kuurorteid ümbritsevad männid, oliivipuud ja palmiistandused. Siia sõidab kokku palju purjelaevu ja jahte. Kemeri jahisadam on üks suurimaid Türgis, kuhu mahub kuni 180 täisvarustusega laeva. Kemer on populaarne lainelaudurite ja teiste veespordisõprade seas.

Alanya - 130 km kaugusel Antalyast. See Vahemere kuurort paikneb Tauruse mägede nõlval. Pehme lähistroopiline kliima, kaunis sadam, valge liivaga rannad, kristallselge vesi. Alanya on kuulus eelkõige oma kaljuse mäeharja poolest, mille tippu ehib 13. saj. ehitatud kindlus. Sealt avanevad ilusad vaatad nii päevasele kui ka öisele linnale. 

Keskmine temperatuur Kemeris

   Jan   Feb   Mar   Apr   May   Jun    Jul   Aug   Sep   Oct   Nov   Dec   
      14       14       17       21       25       30         33       33       30       25       20       16      

Keskmine vee temperatuur Kemeris

   Jan   Feb   Mar   Apr   May   Jun   Jul   Aug   Sep   Oct   Nov   Dec   
      17       16       16       18       20       24       26       28       26       24       21       19      

 

Küsige pakkumist: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.