Riia

Väljasõit Tartust kell 7.30. Kell 11.00 algab linnaekskursioon, mille käigus saame ülevaate vanalinna põhilistest vaatamisväärsustest: Toomkirik, Mustpeade maja, raekoda, Püha Peetri katedraal, rahvusooper, Suur ja Väike gildihoone, "Kolm venda" jt. Vaba aeg kesklinnas. 

Kell 14.00 suundume Jurmalasse, et külastada LIVU veeparki, mis on üks suurimatest Põhja-Euroopas. Veepargi kolmel korrusel asetseb kokku 40 erinevat atraktsiooni. Veepark on jaotatud neljaks tsooniks, kus nii veeatraktsioonid kui ka muud lõbustused on jaotatud vastavalt vanusele, huvidele ja temperamendile. Õhtul sööme ja veedame aega LIDO puhkekeskuses.

PS! Soovi korral võib Livu veepargi asemel külastada ajalooliste autode muuseumi, Riia loomaaeda või Siguldat (Turaida lossi).

LIDO on riialaste ning turistide lemmikpaik. Siia tullakse sõprade ning peredega, et puhata ja maitsvat sööki mekkida. Kompleksi hingeks on hubane trahter, kus kolmel korrusel pakutakse külastajatele erinevaid roogasid. LIDOs on alati huvitav ning lõbus nii lastel kui ka vanematel külastajatel. Väljasõit Riiast kell 20:00, koju saabume südaööks.

REISI MAKSUMUS: 
grupp 42 + 3 in.   22 EUR
grupp 36 + 2 in.   24 EUR

Lisainformatsioon:
õhtusöök LIDOs ~ 10€, LIVU veepark ~ 12,5-18 €

Hinna sees:
Sõit mugava bussiga
Riia ülevaatlik ekskursioon
Reisisaatja-giidi teenused