Korfu reisid

Korfu saar paikneb Kreeka ja Albaania kõrval, Joonia meres. Saare traditsiooniline argipäevaelu pole kuskile kadunud. Hommikuti kalurid kiirustavad kalapüügile ning sügisel korjatkse oliive ning viinamarju. Pikad liivarannad annavad suurepärase võimaluse rannapuhkuseks ning pankrannikud köidavad sukeldujaid ja purjetajaid. Väiksel saarel on naaberlinnade ja -küladeni meeldiv ka jalgsi minna. Saar kitseneb lõunaosas sedavõrd, et läänest itta on võialik sõita jaögrattal, ilma et oleksid hiljem väsinud.

Nissaki - kreeka keeles väike saar. Asub Korfu saare põhjaosas. Endine kaluriküla, mis on saanud suurepäraseks kuurordiks. Sobib suurepäraselt noorpaaridele, eakatele inimestele ja peredele puhkamiseks. Lähimates külades-linnades asuvad ka klubid, seega on noortel võimalik nautida ka öömelu.

Roda - samuti asub Korfu saare põhjaosas. Oli pikemat aega kalurite ja põllumeeste paigaks ning alles üsna hiljuti avas oma uksed ka puhkajatele. Seal asub ligi 7 km laiune liiva-kruusarand. See piirkond on puhas ja ohutu. Lisaks rannapuhkusele on võimalik nautida ka sportimisvõimalusi - mängida rannavõrkpalli, sõita veemootorrattaga või lennata veelangevarjuga.

Kerkyra - saare peallinn. Linn paistab silma tänu oma mitmekesisele ajaloole ja arhitektuurile. Linnas asub 2 veneetslaste poolt ehitatud kindlust. Linn ise ei uhkusta oma randadega, vaid rohelusega. Lähedal asub Kanoni kuurort, mis asub Halkiopouluse laguuni ääres


Keskmine temperatuur

  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec  
    14     14     16     19     23     28     31     31     28     23     19     15    

Vee keskmine temperatuur

  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec  
    15     15     14     17     21     23     25     27     24     22     19     16     

         


Küsige pakkumist: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.