Muumimaa

1. päev

Väljasõit kokkulepitud kohast. Kell 8.00 Tallinnast sõidame laevaga Helsingisse. Linnaekskursioon Helsingis: Senaadi väljak (Senaatintori), Presidendi palee, Parlamendihoone (Eduskuntatalo), Finlandia Hall, Ooperi Maja, Sibeliuse Monument.Veedame päeva nautides veerõõmusid Serena veepargis: 7 terrassibasseini, veekosed, veeliumäed ja torud, koopasaunad, lainebasseinid ja bassein hüdromassaazi nurgakestega. Terrassibaar ja kooparestoran Granina pakuvad värskendavaid jooke, väikesi suupisteid ja maitsvaid eineid (hinnad 7-10 EUR). Ööbimine noortehotellis.

2. päev
Hommikusöök noortehotellis. Sõit Naantalli Muumimaale. Muumimaal suuri ja väikseid seiklejaid ootavad huvitavad üritused ning toredad üllatused. Ära unusta, sattusid MUINASJUTTU, ole valmis põnevateks kohtumisteks Muumitrollide, Snufkini, Little My, Sniffy ning Hemuleniga. Emma teatri etendus sobib nii lastele kui ka suurtele. Õhtul  alustame laevaga tagasisõitu. Koju jõuame öösel.

REISI HIND: Leiate meie reisikalendrist või küsige konkreetset hinnapakkumist vastavalt Teie poolsetele soovidele!

HINNA SEES: sõit mugava bussiga, laevapiletid suunal Tallinn-Helsinki-Tallinn, ööbimine noortehotellis Helsingis + hommikusöök, Muumimaa ja Serena veepargi sissepääsupiletid, linnaekskursioon Helsingis, reisisaatja/giidi teenused

KAASA VÕTTA: ujumisriided, pesemistarbed, voodipesu, veidi toitu.