Turismitalud

Majutuse ja aktiivse puhkuse võimalused looduse keskel erinevates Eesti paikades.

 

PIVAROOTSI TUULIK

Soovid eemale linnakärast, rahulikku puhkust enda valitud seltskonnas, puhast õhku ja merekohinat kõrvus. Meil on sulle pakkuda kohta, kus kõik need tingimused on täidetud- Pivarootsi tuulikus!!!

Hollandi-tüüpi tuuleveski asub Virtsu lähedal ja pakub ainulaadset majutusvõimalust. Tuuliku saab enda käsutusse alati ainult koos saabunud seltskond. Majutamiseks on olemas sviit (tuulikus), 3 aiamaja ja saunamaja. Kohti on kokku kuni 20 inimesele. Lisaks on olemas ruum seminaride ja nõupidamiste korraldamiseks, söögisaal, saun nii tuulikus kui ka saunamajas ning mitmed aktiivse puhkuse võimalused (rattasõit, pallimängud, minigolf, tennis, paadisõit, matkamine). Vastavalt soovile pakutakse erinevaid pakette, mis sisaldavad majutust, toitlustamist ja aktiivset tegevust (näiteks matka).

Armunutele on pakkuda suurepärane pakett "Romantiline õhtu". Mis sisaldab majutust tuuliku sviidis, õhtusööki küünlavalgel, sauna/vanni, hommikueinet kallimalt, üllatust Pivarootsi tuulikult (kimp punaseid roose). Hind kahele on 160 EUR 

 

HAANJAMEHE TALU

Haanjamehe talu asub Võrumaal Haanja vallas Vakari külas Vällamäe ja Häälimäe vahel, kauni Kavadi järve lähedal. Mõeldud on see eelkõige puhkamiseks, pidulike sündmuste läbiviimiseks ning põnevaks ja sportlikuks vaba aja veetmiseks.
Kompleks koosneb seitsmest originaalsest taluhoonest, mis on värskelt ja stiilitundega renoveeritud.

Kui otsid rahulikku puhkepaika eemal linnamürast, tahad matkata või sportida looduskaunis keskkonnas, tähistada meeldivalt mõnda tähtpäeva või teha midagi muud sellelaadset, siis Haanjamehe talu on just Sulle.

Talus on kokk 74 voodikohta. majutust pakutakse peamajas, aidas, saunamajas ja rehetares. Majutuskohtades olemas kõik vajalik ööbimiseks ja pesemiseks (voodipesu, saunalina, käterätik), võimalik kasutada majapidamisaida kööki (köögis olemas nõud, pliit, külmkapp). Hind sisaldab tasu hommikueine eest, käibemaksu ja vastava tellimuse korral tasu sauna eest. Talukompleksis olemas ujumiskoht, lõkkeplats, väligrill, suur külakiik, grill-kiik, võrkpalliplats, laste atraktsioonid, varjualune rehetare ees. Voodikoht + hommikusöök al. 22 EUR

Haanjamehe talus pakutakse vaba aja veetmiseks veel erinevaid aktiivse puhkuse võimalusi:
Talvel võimalust kokkuleppel laenutada suuski, tellida mootorsaani sõitu, nautida suusasõitu ja nõlvadel liuglemist. Suvel võimalust matkata, ujuda, laenutada jalgrattaid ja sõudepaati. Võimalus tellida kanuumatku, purilennusõitu ja lennureisi Võrumaal.

Suurüritusteks saab broneerida kogu talukompleksi ning lisaks on pakkuda simmanisaras seminaride/koosolekute saal. Firmaüritusteks koostatakse vastavalt kliendi soovile seminaripakette koos aktiivse tegevusega.