Calabria reisid

Calabria ehk Kalaabria on maakond Lõuna-Itaalias, mis moodustab Apenniini poolsaare "kinga" ninaosa ning asub Napolist lõuna pool. Põhjast piirneb Calabria Campania ja Basilicata piirkonnaga, teisele poole Messina väina jääb Sitsiilia saar. 

Saarel võib näha kaljurannikuid, piki liivarandu, metsikut loodust, mäestike ja kristallselget vett. Calabria pakkub rohkelt ka sportimisvõimalusi - sukeldumine, purjesport, lainelauasõit. Siin on looduskauneid kohti ja kultuurimälestisi, siin on värske õhk ja metsistunud loodust, siin on kõike, mida hing ihkab. 

Tropea - Populaarseim koht, kus veeta oma rannapuhkus. Rand asub järsakute kõrval, millel on ehitatud pa terve linn. Siin saab nautida rannapuhkust kui ka öömelu. Kohalikud nimetavad Tropead romantikute paradiisiks. 

Vaticano neem (Capo Vaticano) - asub läänerannikul ning on tuntud oma kaunite valgete liivarandade poolest. Vaticano neem on sukeldujate meelispaik - selge vesi, vävikad kalad ja atraktiivsed veealused kaljud. Selle paiga kõrgeim kalju on ligi 124 m ning sinna peale on ehitatud vaateplatvorm. Kindlasti on huvitav minna jalgsimatkale kaljudesse, kus on veel avastamata loodust.

Parghelia - siin on palju graniitkaljusid, seega meelitab antud paik juurde sukeldujaid. Väike linn ei ole turismimasside meelispaik, seega saab siin rahulikult rannapuhkust nautida. Väga romantiline  on näiteks võtta ette üks laevasõit.

Küsi infot: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.