Läti

 Riia
 
Days Hotel Riga 3* asub Riia peatänaval - Brivibas'el, ainult 10-minutilise autosõidu kaugusel Riia vanalinnast. Hotellis on 139 stiilset tuba ning hotelli korrusedki erinevad värvilahenduse poolest.
 
Igas toas on SAT-TV, töölaud, kliimaseade, interneti ühendus, telefon, mini-baar, duširuum ja WC, föön.
 
  

Toa tüüp

Madalhooaeg

Kõrghooaeg

Standard Single

45 EUR 55 EUR

Standard Double/Twin

50 EUR 60 EUR

 

Tomo 3* on uus, multifunktsionaalne hotell, mis asub 10-minutilise autosõidu kaugusel Riia vanalinnast.

Külastajatele on pakkuda 170 valgusrohket ning hubast Balti stiilis tuba, 6 kaasaegset konverentsiruumi, Internetikohvikut, restorani "Firita", Baari 21, "Admiral Club"i, ilusalongi ning suurt parkimisplatsi.

Igas toas on SAT-TV, töölaud, kliimaseade, WIFI, telefon, seif, duširuum ja WC, föön.
 
  

Toa tüüp

Madalhooaeg

Kõrghooaeg

Standard Single

49 EUR 49 EUR

Standard Double/Twin

64 EUR 64 EUR

 

Radisson Blu Elizabete Hotel 4* on 2008. aastal avatud sõbralik hotell, mis hoiab au sees kohalikku moodsat elustiili ja pakub oma külalislahkust Riia kesklinna ostu- ja äripiirkonna südames. Hotellis on olemas kõik vajalik- portjee, concierge teenus, saunadega tervisekeskus, turvaline maa-alune parkla ja tasuta traadita Internet üle kogu maja.

Radisson Blu Elizabete Hotel asub linna südames boutique’ide, restoranide ja põneva ööelu piirkonnas, kust vanalinna on vaid 5 minuti tee.

Hotellis on 228 avarat kaasaegse sisekujundusega kahekohalist tuba, ühe laia või kahe eraldi voodiga. Kõik mugavad ja tänu maast laeni ulatuvatele akendele valgusrikkad toad on varustatud õhukonditsioneeri, tasuta traadita interneti, tasuliste filmikanalite, töölaua, minibaari ja vannitoatarvetega.

Kõik numbritoad on suitsuvabad ning lisaks on 2 tuba kergesti ligipääsetavad ka erivajadustega külastajatele.

  

Toa tüüp

Madalhooaeg

Kõrghooaeg

Standard Single

63 EUR 76 EUR

Standard Double/Twin

72 EUR 86 EUR

Radisson Blu Hotel Latvija 4* hoone on üks Riia linna sümboleid ning selles on Baltimaade suurim konverentsi-ja ürituskeskus.

Hotell asub otse linna kaubandus- ja ärikeskuse südames. 5-minutilise jalutuskäigu kaugusele jääb vanalinn, 2 km kaugusel on reisisadam ning 15 km lahutab seda Riia lennujaamast.

Radisson Blu Hotel Latvijas on 587 hotellituba, millest 355 on Standard klassi toad, 200 Reval klassi toad ning 32 Executive toad. Toad on valgusküllased ja moodsa disainiga, paljudest tubadest avanevad imekaunid vaated Riia vanalinnale. Toad põhjapoolses tiivas on Skandinaavia stiilis, mida kaunistavad imeilusad maastikupildid seintel. Kõikides tubades on õhukonditsioneer, tasuta traadita Internet, TV paljude kaabeltelevisiooni kanalitega ja tasuliste filmikanalitega, minibaar, töölaud, meigipeegel koos fööni ning kõigi vajalike tualett-tarvetega. Triikimisvõimalus on hotellis selleks spetsiaalselt tehtud tubades.

   

Toa tüüp

Madalhooaeg

Kõrghooaeg

 

Standard Single

62 EUR 73 EUR

Standard Double/Twin

72 EUR 83 EUR
Radisson Blu Ridzene Hotel 4* on imeilusa vaatega hotell kauni pargi ning ajaloolise vanalinna vahetus läheduses ning sobib nõudliku maitsega külalistele. Siin pööratakse tähelepanu pisiasjadele, pakkudes privaatsust ja elegantsi.

Radisson Blu Ridzene Hotel paikneb Riia kesklinnas USA saatkonna kõrval. Kõigest 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel vanalinnast, 15 kilomeetri kaugusel lennujaamast ning vaid 2 kilomeetri kaugusel reisisadamast.

Radisson Blu Ridzene Hotellis on 95 täieliku tippklassi numbrituba, sealhulgas 69 Standard tuba, 9 Reval klassi tuba, 14 Executive klassi tuba, 3 sviiti ja presidendisviit. Kõikides tubades on õhukonditsioneer, TV koos kaabeltelevisiooni ja tasuliste filmikanalitega, kirjutuslaud ja minibaar, föön, meigipeegel ning tasuta traadita Interneti-ühendus. Eraldi toad on suitsetajatele ja mittesuitsetajatele, allergikutele ja erivajadustega külalistele.

 

Toa tüüp

Madalhooaeg

Kõrghooaeg

Standard Single

74 EUR 85 EUR

Standard Double/Twin

84 EUR 95 EUR