Riia - veepark Livu - Sigulda

1. päev - Väljasõit Tartust kell 7.30. Kell 11.00 algab linnaekskursioon, mille käigus saame ülevaadet vanalinna põhilistest vaatamisväärsustest: Toomkirik, Mustpeade maja, raekoda, Püha Peetri katedraal, rahvusooper, Suur ja Väike gildihooned, "Kolm venda" jt. 

Kell 14.00 suundume Jurmalasse, et külastada LIVU veeparki - suurima Põhja Euroopas. Veepargi kolmel korrusel asetseb kokku 40 erinevat Kanada päritolu atraktsiooni. Veepark on jaotatud neljaks tsooniks, kus nii veeatraktsioonid kui ka muud lõbustused on jaotatud vastavalt vanusele, huvidele ja temperamendile.

Õhtul veedame aega LIDO puhkekeskuses.
LIDO on riialaste ning turistide lemmikpaik. Siia tullakse sõprade ning peredega, et puhata ja maitsvat sööki mekkida. Kompleksi hingeks on hubane trahter, kus kolmel korrusel külastajatele pakutakse erinevaid roogasid. LIDOs on lastele meelelahutusi, siin on alati huvitav ning lõbus.

2. päev - Hommikusöök. Külastame Mootormuuseumi või loomaaeda. Peale lõunat sõidame Siguldasse. Ülevaatlik ekskursioon Gauja jõe rahvuspargis ja Turaida lossis. Koju jõuame hilisõhtul.

Reisi hind: grupile 42+3    55 EUR

                    grupile 36+2    60 EUR


Hinna sees:

  • Sõit mugava bussiga
  • Ööbimine noortehotellis hommikusöögiga
  • Reisisaatja-giidi teenused