AÜE

Araabia Ühendemiraadid on üks rikkamaid riike maailmas. Kuigi selle rajamisest on möödunud kõigest 40 aastat, on AÜE-l õnnestunud selle lühikese ajaga saavutada maailma mastaabis väga stabiilne positsioon. Riik asub Pärsia ja Omaani lahe rannikul. Siin asuvad Lähis-Ida kõige erinevamad loodusmaastikud: liiva- ja liiva-kivikõrbed roheliste oaasidega, hiigelsuurte düünide ja kuivanud jõesuudmetega; Al Hajari massiivi värvilised mäed; kirdeosa viljakad tasandikud; Khor Fakkani korallrahud ja Pärsia lahe äärsed suurepärased liivarannad. 

Dubai - rikkas linn, kus on laialdaselt pilvelõhkujaid. Dubai on tähtis globaalne ärikeskus. Dubai on Ühendemiraatide suurim linn ja kuulus oma tehissarte, kõige rikkamate araabia šeikide ja traditsiooniliste moslemite kogukonna tõttu. On võimalik nautida nii linnamelu kui ka põgeneda argipäevast kõrbesse. Dubais on maailma kuulsaim pilvelõhkuja Burj Khalifa. Siin on maailma kiiremad iftid ning kõrgeim restoran, mis asub 122. korrusel.

Sharjah - suuruselt kolmas emiraat seitsmest. Selle emiraadi maad asuvad nii Araabia lahe rannikul kui ka Omaani lahe rannikul. Siin saab käija ostlemas nii modernsetes poodides kui ka kohalikes turgudes. saab tutvuda kohaliku kultuuripäranditega ning jalutada laguuni ääres.

Keskmine temperatuur

JanFebMarAprMayJunJulAugSepOctNovDec
24 25 29 33 38 40 42 42 40 36 31 26

Keskmine vee temperatuur

JanFebMarAprMayJunJulAugSepOctNovDec
22 21 22 25 29 31 32 33 33 31 28 25


Küsi infot: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.