Costa de Almeria

Costa de Almeria - Ida-Andaluusias asuv Almeria rannik. Sademete arv Almerias on minimaalne. Aastas on üle 300 päikeselist päeva. Siin on veel üks väheseid kohti, kus rannad ei uppu turistimasside alla. Kaunis loodus, ilusad liivarannad - parim puhkuseks! Ajaloohuvilistele on põnev tutvua linnaga ning arhitektuuripärandiga, spordisõbrad saavad nautida mitmeid spordialasid (golf, sukeldumine, matkamine jt.) ning tegevust leiavad ka ostlejad. 

Roquetas de Mar - Almeria kõige tuntum ja populaarseim kuurort, mis on armastatud ka kohalike poolt. Sobib puhkamiseks peredele, eakamatele inimestele kui ka paaridele. Spordisõbrad leiavad endale tegevust purjespordi või sukeldumise näol. Roquetas de Mar on endine kaluriküla. Vanad traditsioonid on äratuntavad ka tänapäeval - restoranides  ja kohvikutes pakutava toid ning festivalide järgi. Linnas on säilinud palju keskaja arhitektuuri ja ajaloolisi objekte.

Keskmine temperatuur :

  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec  
    17     18     20     21     24     28     31     31     29     25     21     18    

Keskmine vee temperatuur :

  Jan  Feb  Mar  Apr  May  Jun  Jul  Aug  Sep  Oct  Nov  Dec  
    14     14     14     15     17     19     22     23     22     19     17     15     

Küsi infot: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.