Facebook

Partnerid

Tere tulemast Fromte Traveli kodulehele!

Sellel aastal sai Fromte reisibüroo 20 aastaseks! Aitäh kõigile, kes nende aastate jooksul laiendasid oma silmaringi ja täiendasid kogemustepagasit Fromte seltsis!

Meie visiitkaardiks on alati olnud reisid Peterburi ning sünnipäeva puhul soovime korraldada enne jõulupühasid meie püsiklientidele erilise reisi eriti magusa hinnaga! Sellel reisil näeme Peterburi linna uue nurga alt ning külastame just neid kohti, mis tavaliselt reisikavast välja jäävad! Reisikava ja täpsem info ilmub juba peagi! 

Fromte Travel on juba aastaid korraldanud grupireise Venemaa kultuuripealinna Peterburi. Kaunid paleed, põnevad kunstigaleriid
ja kirev suurlinnaelu on vaid bussisõidu kaugusel! Rohkem infot leiab 
siin!
 
 
 
Juba on alanud järgmise hooaja reiside soodusmüük! Parim aeg talvise puhkuse broneerimiseks on just praegu, kui hinnad on madalaimad. Mitmed uued sihtkohad üllatavad nii uusi kui ka kogenuid reisisõpru. Tutvu erinevate pakkumistega siin!
 
 
 
 
Olgugi, et talv pole veel lähedal, ei tasu suusapuhkuse planeerimist edasi lükata - soodsaimad hinnad leiate just praegu! Toome välja parimad pakkumised erinevatesse sihtkohtadesse, et sobiva variandi leiaks endale nii harrastajad kui ka kogenud suusasõbrad. Rohkem infot leiad siit!


 
Kuigi mõnus puhkusereis laseb aja maha võtta ja tagab hea tuju, siis vahel tasub oma tervise peale rohkem mõelda. Toome välja mõned põnevamad pakkumised tervisliku reisi võimalustest Euroopas. Tutvu pakkumistega siin!


Tai Kuningriik on Aasia üks kõige enam külastatumaid riike. Põhjuseks on Tai looduse hingemattev ilu, üle maailma tuntud külalislahkus, eksootiline köögikultuur ning muidugi ka mõnus rannailm. Uuri kuidas oma talvepuhkus veeta Tais siin!